DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Už delší dobu přemýšlíme nad udržitelností naší organizace, osobních silách a obměně týmu, ale bohužel jsme nenašli trvale udržitelné řešení pro stávající chod organizace. Oznamujeme Vám, že fungování Centra Generace, jak jej znáte, skončí na konci tohoto školního roku (srpen 2018).

Omlouváme se všem, ale i přes velkou snahu majitelů budovy o pokračování jsme se rozhodli plánované předávání organizace nakonec neuskutečnit a naši činnost ve stávajících prostorách ukončit úplně.

  • V období od 4. 6. do 30. 6. 2018 zkrácený provoz Mateřského centra Krteček - otevřeno každé úterý a čtvrtek 8:00 - 12:30 pouze s výtvarným/tvůrčím programem. Odpolední a páteční program včetně zpívání a cvičení zrušen. Snížený vstup: 70Kč/rodina.
  • Letní školka 2018 proběhne beze změn – více informací a možnost přihlášení ZDE.
  • Nabídku letních jazykových kurzů najdete ZDE, stále jsou volná místa.
  • Letní rodinný tábor bude probíhat v létě 2018 (kapacita už je naplněna) a organizaci dalších ročníků zvažujeme.
  • Pěvecký sbor Gospel Generation bude pokračovat ve své činnosti.

Pokud byste se chtěli během července a srpna přijít rozloučit, ještě si tu chvilku pohrát s dětmi nebo se tu sejít i ve větší partě, tak určitě dejte vědět předem na e-mail cincalova@centrumgenerace.cz, pokud to bude jen trochu možné, rádi Vás tu přivítáme. Krátká návštěva centra na hodinku až dvě bude celé léto po předchozí domluvě zdarma. 

Slovo závěrem:

Náš příběh zasahuje naše i Vaše životy už více jak 12 let. Centrum Generace oficiálně zahájilo svou činnost v lednu roku 2006 otevřením Mateřského centra Krteček ve stávajícím prostoru. Už od začátku to byl projekt víry pár lidí, kteří chtěli vytvořit příjemné komunitní místo k setkávání, a uprostřed města tak vyzdvihnout hodnotu rodiny, zdravých vztahů, křesťanských hodnot pomoci a podpory. No a proč projekt víry? Otevřít v centru města v komerčních prostorách rodinné centrum bez finančních prostředků, bez sponzorů či podpory města bylo možné jen díky lidem, kteří věřili, že to má smysl a zaplnili tak prostory vírou, láskou, nadějí a často i dobrovolnickou prací. Díky zapojení mnoha dalších nadšenců i jejich celých rodin se toto místo stalo něčím výjimečným. Děkujeme všem, kteří přispěli ke společnému dílu a díky tomu mohlo Centrum sloužit lidem po krásných plných 12 let. Věříme, že pokud něco musí skončit, dává to možnost vzrůst něčemu novému a fandíme všem, kteří se do toho pouští.

Svět okolo nás je takový, jaký si ho vytváříme, díky, že jste tvořili společně s námi a věříme, že kus společného díla vlastníte i Vy a pokud tuto myšlenku pošlete svým životem dál, tak to rozhodně tady nekončí…

 

Poslední aktualizace:
7.6.2018

Kontaktní údaje:
Centrum Generace, o.p.s.
Palachova 504/7,
460 01 Liberec 1

Číslo účtu (CZK):
35-6226720227/0100
Telefon:
723 449 585
Email:
Přihlášení
Obnovení hesla
Mapa stránek
Hlavní strana
©2012 Tomáš Fúsek ml.