Co jsme zač?

GOSPEL GENERATION není klasický pěvecký sbor, ale otevřená komunita nadšených amatérských zpěváků, kteří rádi zpívají nejen pro sebe i pro druhé, jsou rádi spolu a oblíbili si žánr gospel (potažmo spirituál a worship) pro jeho energičnost, pozitivní naladění, emoční projev, svobodu i spirituální obsah. Gospel Generation je sbor plný žen, můžu i dětí různých generací, všehochuť povah a tváří, jsou to jednotlivci i společenství, kteří hledají souznění nejen v hudbě, ale i v životě, sdílí své příběhy a emoce, mají chuť rozdávat radost, energii a bourat bariéry mezi lidmi a svým zpěvem tak Gospel přiblížit dalším lidem. Naším doprovodem je klavír, kytara, občas cello či housle, zpíváme rádi i a capella. Nezapomínáme ani na naše nejmenší, kteří si během nácviku hrají a zároveň zpívají s námi. Budoucnost sboru je tak zajištěna :-).

Jsme původně liberecký, v současné době však i jablonecký soubor. Působíme při obecně prospěšné společnosti Centrum Generace v Liberci a při zapsaném spolu Centrum Generace Jablonec, vznikli jsme v únoru roku 2007 a stále se rozrůstáme. Zpíváme převážně anglicky a občas několik písní i česky. Jablonecký i liberecký soubor vystupuje pravidelně dohromady, je nás čím dál tím víc a o to lépe se nám zpívá.

V současné době nacvičujeme každé pondělí od 17:00 do 19:00 v Jablonci v MC Jablíčku a každou středu od 17:30 do 19:00 v Liberci nově v Kultivaru (adresy viz kontakt). Liberecká sekce už nenabírá nové členy, ale do Jablonce se klidně můžete přijít podívat.

Kontaktní údaje:
LIBEREC
Centrum Generace, o.p.s.
Zkoušky v Kultivaru
Na Rybníčku 387/6,
460 07, Liberec

JABLONEC
Centrum Generace Jablonec, z.s.
Zkoušky v MC Jablíčko
Spolkový dům Jablonec n/N
Emílie Floriánové 8
466 01 Jablonec nad Nisou
Telefon:
723 449 585
Email:
Napište nám:
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:
Poslední aktualizace:
19.2.2020
Novinky:
Gospelové narozeniny! Gospelové narozeniny! Gospelové narozeniny! Gospelové narozeniny! Gospelové narozeniny! Gospelové narozeniny!
Přihlášení
Obnovení hesla
Mapa stránek
Hlavní strana
©2012 Tomáš Fúsek ml.